Жителі Бородянки подякували Вараській громаді за гуманітарну допомогу

Жителі Вараської громади отримали подяку від керівництва Бородянської об’єднаної територіальної громади (Київська область) за надіслану навесні 2022 року необхідну гуманітарну допомогу.

Виконуючий обов’язки Бородянського селищного голови Георгій Єрко висловлює слова подяки від імені кожного мешканця громади, якому допомогли у надскладний час для країни.

photo 2023 01 08 16 48 43 2

До слова, із початку повномасштабної війни в Україні Вараська громада зібрала та відправила для жителів Бородянської громади декілька вантажів гуманітарної допомоги. Жителі території, де відбувалися бойові дії та тимчасова окупація, одержали продукти харчування, засоби гігієни для дорослих і дітей, одяг, різноманітний текстиль (постіль, рушники), медичні засоби та медикаменти.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!