У Вараші змінено маршрут міського автобусу №7

До мережі міських автобусних маршрутів загального користування Вараша внесено зміни.  Відповідне рішення ухвалено 9 січня на засіданні виконавчого комітету Вараської міської ради.

Зокрема, до маршруту №7, враховуючи численні звернення мешканців міста Вараш, додано іще одну зупинку – "мкр-н Ювілейний 11".

Отже, починаючи із 11 січня, автобуси рухатимуться за такою схемою: Автовокзал – маг."Парк" – Берізка  –  мкр-н Перемоги 4 – Спорткомплекс – НТЦ РАЕС – мкр-н Перемоги 51 – мкр-н Перемоги 46 – вул. Старорафалівська – Реабілітаційний центр – Собор – мкр-н Ювілейний 11 – маг."Ласунка" – Грибки – Гранд Базар – маг. "Любава" – Кладовище – ДНЗ №7 – Лабораторія – Лікарня – Автовокзал.

route7

Графік7

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!