Хірурги вараської лікарні оперують пацієнтів на сучасному обладнанні

Керівництво Вараської громади, депутатський корпус продовжують докладати зусиль для покращення технічного забезпечення Вараської багатопрофільної лікарні (ВБЛ). Днями лікарі-хірурги використали під час операції придбане у грудні обладнання – сучасну лапароскопічну стійку.

"Про неї ми мріяли декілька років. Це обладнання дає змогу розширити перелік оперативних втручань та скоротити час проведення операцій. Воно відповідає сучасним вимогам і лікарям працювати на такому обладнанні одне задоволення. Ми орієнтуємось на досягнення європейської медицини і прагнемо розширювати спектр малоінвазивних операцій у нашій лікарні", – зауважує директор ВБЛ Тетяна Латишенко.

322551756 727300622295647 1607850584301470451 n

Малоінвазивна хірургія – це сучасний підхід до проведення операцій. Для хірурга – це ювелірна праця, оскільки вимагає максимального професіоналізму і бездоганної точності, а також якісного обладнання. Серед переваг для пацієнта – зниження ступіня травматизації тканин і, відповідно, значне зменшення часу перебування у стаціонарі та пришвидшення відновлення після операції.

322379451 1481275659029806 8741410540104252144 n

До слова, наприкінці листопада 2021 року до ВБЛ за сприяння проєкту міжнародного співробітництва Senior Experten Service (SES) завітав лікар-хірург Ульріх Бьокман, який спеціалізується на лапароскопічній хірургії і проктології більше 25 років. Німецький фахівець посприяв підвищенню кваліфікації вараських лікарів, а також надав консультації жителям Вараської громади.

Світлини ВБЛ

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!