У Вараші відбулися змагання з триатлону "Amber Indoor Triathlon 2022"

У Вараській громаді вихідні були насичені: відбулися змагання триатлоністів у закритих приміщеннях "Amber Indoor Triathlon 2022".

Упродовж двох днів, 19 та 20 листопада, спортсмени з усієї України змагалися між собою у трьох дисциплінах: їзда 10 км на інтерактивному велосипеді, плавання 375 м в басейні та біг 2,5 км на стадіоні. Родзинкою змагань стало те, що кожен учасник сам обирав собі час проходження дистанцій та тривалість транзитної зони, яка не зараховувалась до загального часу.

Цьогоріч у триатлоні взяло участь 70 спортсменів. Окрім спортивної складової, кожен учасник мав змогу долучитися до збору коштів для потреб Збройних сил України.

316102927_5903695743045878_3728390963688359147_n.jpg

Абсолютним переможцем змагань став Дмитро Стецюк (м. Рівне), а переможницею серед жінок – Ольга Корець (м. Луцьк).

Найспритніші спортсмени були нагороджені кубками, грамотами та цінними подарунками від організаторів та спонсорів у наступних категоріях:

"Абсолют" (Чоловіки)

• Наталія Харечко
  • Оксана Казимирська
  • Людмила Козлинець

Також не залишилися поза увагою і переможці в окремих дисциплінах, які отримали унікальні кубки та нагороди:

• плавання: Антон Гуцало
  • велозаїзд та біг: Дмитро Стецюк
  • за волю до перемоги: паратриатлоніст Руслан Рубель

Зазначимо, захід реалізовано в рамках програми "Громадський бюджет Вараської громади". Також в рамках даної програми цьогоріч вдалося реалізувати змагання з триатлону "Sopachiv Super Sprint Triathlon 2022" та "Перегони на ґрунтах".

У зв’язку з дією військового стану та дотриманням вимог Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану", цьогоріч можливо реалізувати лише частину проєктів-переможців Громадського бюджету Вараської громади, деякі з них – частково. Про це раніше повідомляв керуючий справами виконавчого комітету Вараської міської ради Сергій Денега .

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!