У Вараській громаді обговорюватимуть кандидатуру старости Мульчицького округу

Сьогодні відбулося засідання організаційного комітету з проведення громадського обговорення кандидатури старости Мульчицького старостинського округу Вараської МТГ.

На засіданні ухвалили рішення, що впродовж 24-25 листопада відбудуться громадські обговорення кандидатури старости округу. Члени комітету відвідуватимуть домогосподарства жителів с.Мульчиці, Кримне, Журавлине та Уріччя.

18лист

Нині на посаду старости претендує Овсянік Леся Миколаївна.

Згідно з Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" кандидатуру старости висуває міський голова м.Вараш. Затим відбуваються громадські обговорення жителів населених пунктів, що входять до старостинського округу.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!