Для Вараської багатопрофільної лікарні придбають спеціалізоване медичне обладнання

Сьогодні, 18 листопада, на засіданні виконавчого комітету Вараської міської ради прийняли рішення виділити кошти на придбання спеціалізованого медичного обладнання для Вараської багатопрофільної лікарні.

Зокрема, йдеться про виділення коштів на придбання лапароскопічної стійки, стабілізатора напруги, генератора та системи виклику пацієнтами медичного персоналу на загальну суму 6 млн 850 тис. грн.

"Це все обладнання необхідне з метою контрактування трьох пакетів з Національної служби здоров'я України. Також було прийнято рішення, що для покращення умов перебування пацієнтів у лікарні потрібно придбати систему виклику медичного персоналу", – пояснює начальник відділу охорони здоров’я Департаменту соціального захисту та гідності ВК ВМР Вікторія Михайловська.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!