Вараська громада одержала відповідь на звернення щодо захисту громадян від енергетичного колапсу

Вараська громада одержала від Міністерства енергетики України відповідь на звернення міської ради щодо захисту громадян від енергетичного колапсу.

Нагадаємо, у зверненні, текст якого підтримали депутати під час засідання 22 сесії Вараської міської ради, йшлося про таке:

"[...] Ми, депутати Вараської міської ради Рівненської області, звертаємося до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України при підготовці країни до опалювального сезону та задля захисту громадян від енергетичного колапсу, вжити наступні заходи: 1) розгорнути системи протиповітряної оборони для захисту об’єктів критичної енергетичної інфраструктури: електростанцій, теплоелектростанцій, розподільчих мереж, видобувних потужностей тощо; 2) підготувати та розсередити по країні достатні запаси матеріалів для швидкого відновлення об’єктів енергетичної інфраструктури, у разі їх пошкодження; 3) забезпечити джерела надходження газу, вугілля та інших енергоносіїв з України та інших країн; 4) гарантувати стабільність і прогнозованість управління в громадах. Відмовитись від зловживання створення військових адміністрацій у громадах, віддалених від зони бойових дій. Натомість налагодити робочий діалог між представниками центральної влади і місцевого самоврядування для оперативного вирішення питань енергетичної безпеки регіоні; 5) передбачити під час підготовки проєкту Закону України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" достатні кошти для забезпечення енергоресурсами, впровадження енергозбереження, доступних альтернативних способів електро- та теплогенерації і постачання; виплати субсидій та інших пільг, проведення ремонтних та відновлювальних робіт об’єктів енергетичної інфраструктури. Впевнені, що ці напрямки важливо передбачити у видатковій частині Державного бюджету на 2023 рік[...]", – було зауважено у направленому до вищого керівництва держави звернення.

Пропонуємо ознайомитися із листом, що надійшов на адресу ВМР.

54 page 0001

54 page 0002

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!