Депутати Вараської міської ради підтримали рішення щодо партнерських відносин із Фінляндією

Відбулося засідання двадцять п'ятої позачергової сесії Вараської міської ради. Для участі у засіданні зареєструвалося 23 депутати.

Під час засідання розглянуто 4 питання порядку денного. Насамперед, обранці внесли зміни до бюджету Вараської громади.

Затим депутати підтримали проєкт рішення щодо погодження партнерських відносин та співробітництва Вараської громади з містом Ловійса (Фінляндія).

Депутати розглянули та ухвалили рішення щодо безоплатної передачі комунального майна з балансу управління освіти на баланс Більськовільського ліцею, безоплатної передачу пального з балансу управління освіти на баланс КП "Благоустрій" та внесення змін до Комплексної програми "Здоров'я" на 2022 - 2025 роки.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!