Відзначено працівників культури та майстрів народного мистецтва Вараської громади

9 листопада в Україні відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Привітати працівників культури із професійним святом сьогодні завітали міський голова м.Вараш Олександр Мензул та заступник міського голови Дмитро Стецюк.

Міський голова звернувся до працівників культури із вітальним словом, подякував за розвиток культури у нашій громаді у цей нелегкий час та за підтримку бойового духу усіх мешканців громади.

"Ви тримаєте важливий фронт, культурний фронт. Усі бачать ті елементи позитиву, які ви даруєте нашим бійцям, працівникам волонтерських штабів і працівникам тилу. Я щиро вітаю вас зі святом, успіхів вам!" – сказав Олександр Мензул.

4230

Затим міський голова вручив грамоти та грошові винагороди виконавчого комітету Вараської міської ради за вагомий внесок у розвиток, збереження, популяризацію і збагачення української культури, відданість справі та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Зокрема, грамоти та грошові винагороди одержали: викладач-методист комунального закладу "Вараська мистецька школа" Ольга Алєесєєнко, заступник директора Палацу культури УСО ВП "Рівненська АЕС" Юрій Жданович, старший викладач та концертмейстер комунального закладу "Вараська мистецька школа" Катерина Карнішова, т.в.о.директора комунального закладу "Парк культури та відпочинку" Валентина Карпенко, керівник народного аматорського хору "Передзвін" Галина Кудлай, розпорядник танцювального вечора центру дозвілля департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради Роман Обруснік, майстриня з виготовлення ляльок-мотанок Маргарита Ревека, керівник народного аматорського ансамблю бандуристок "Берегиня" Наталія Самойлова, керівник народного аматорського хорового колективу "Ветеран" Палацу культури УСО ВП "Рівненська АЕС" Юрій Сеник, письменниця Марія Солтис-Смірнова, провідний фахівець з публічних закупівель централізованої бухгалтерії департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради Інна Усік, настоятель Свято-Софіївської церкви Йосип Шарко та викладач комунального закладу "Вараська мистецька школа" Сергій Шарко.

Також міський голова м.Вараш Олександр Мензул вручив грамоту Рівненської обласної державної адміністрації Галині Бобрук, викладачу КЗ "Вараська мистецька школа", за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток, відродження та збереження української культури, активну життєву позицію та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

4260

Заступник міського голови Дмитро Стецюк доєднався до слів вітань та подякував за збереження української культури та поширення її серед українців.

"Щиро дякуємо вам, що ви сієте ту правильну зернину, що ви продовжуєте плекати надію, що ви підтримуєте руки тих, хто ослаб. Зі святом вас!" – зазначив Дмитро Стецюк.

Заступник міського голови вручив подяки Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради учасникам проєкту "Наша Україна – Єдина": Тетяні Опанасик, Юрію Савчуку, Мирославі Волощук, Марії Солтис-Смріновій, Ірині Ладюк, Любові Ципан, Маргариті Ревеці, Оксані Пашко, Дмитру Крушевському, Аркадію Мельнику, Веніаміну Гузоватому, Роману Москвичу, Софії Афанас'євій, Олені Мельник, Ніні Масюк, Лесі Твердій, Світлані Кривицькій, Наталії Шкіндер-Радчук, Марії Радчук, Діані Федіні, Ірині Герчанівській, Юлії Гурман, Анастасії Кривопищенко, Богдану Павлусь, Вікторії Мізюк та Наталії Андрусік.

4204

Директор Департаменту культури, туризму, молоді та спорту Наталія Петрович також привітала працівників культури та вручила подяки департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради учасниці народного аматорського хору "Передзвін" Тетяні Гальчик, учаснику народного аматорського хорового колективу ім. Федора Гощука Івану Бублику, викладачу по класу гітари КЗ "Вараська мистецька школа" Ненонілі Баловіній, викладачу по класу хорових дисциплін КЗ "Вараська мистецька школа" Катерині Каращук, керівнику художньому Заболоттівського будинку культури Людмилі Сніберко, учасниці народного аматорського ансамблю бандуристок "Берегиня" Тетяні Іщук, керівнику вокального гуртка Палацу культури ім. Лесі України УСО ВП "Рівненська АЕС" Альоні Кухті, в.о. директора центру дозвілля департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради Ользі Бігун, керівнику народного аматорського фольклорного гурту "Поліщуки" Тамарі Рижій та директору Палацу культури ім. Лесі України УСО ВП "Рівненська АЕС" Валентині Пінчук.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!