У Вараші розроблятимуть оновлену схему організації дорожнього руху

Завершено опитування жителів Вараської громади у рамках створення Велоконцепції 2022-2025 рр.

За словами заступника міського голови Дмитра Стецюка, найбільше пропозицій від громадян стосувалися передусім щодо створення безпеки для користувачів велосипедів, самокатів, пішоходів.

"Наступний етап розробки – ми визначилися із підрядниками-фахівцями, з якими укладемо угоду на створення схеми організації дорожнього руху. Якщо зима буде теплою, якщо погодні умови дозволять, то, можливо, почнемо реалізацію схеми ОДР уже цьогоріч, або ж уже навесні, коли зійде сніг", – сказав Дмитро Стецюк.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!