Енергетичний фронт: чи вимикатимуть електрику у Вараській громаді?

У Вараській громаді стабілізувалася ситуація щодо постачання електроенергії. Водночас, загалом в Україні вона залишається складною і зберігається вірогідність аварійних відключень.

Також актуальності не втратило питання щодо економного електроспоживання.

"У результаті ворожих ударів зазнали пошкоджень лінії електромереж на території нашої та сусідньої області. Так сталося, що обласний центр і Вараш перебували на одній лінії, тож енергодиспетчери ухвалили рішення про обмеження електропостачання для нашої громади. Сподіваюсь, що ситуація не повториться, але пам'ятайте, що у нас війна, треба ощадливо ставитися до споживання електроенергії", – зауважує міський голова Олександр Мензул.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!