Перший заступник міського голови зустрівся із головами депутатських фракцій Вараської міської ради

Перший заступник міського голови Павло Павлишин провів зустріч із головами депутатських фракцій Вараської міської ради.

В межах зустрічі обговорили питання безпеки та подальшого розвитку Вараської громади. Зокрема, Павло Павлишин поінформував про необхідність оновлення приймального відділення Вараської багатопрофільної лікарні та її подальшої модернізації, забезпечення населених пунктів громади відповідними укриттями для мешканців у разі виникнення небезпечних ситуацій, активізації волонтерського руху у громаді та розвиток шляхів подальшої співпраці між органами виконавчої влади громади та депутатським корпусом.

Голови фракцій у свою чергу мали змогу поставити запитання щодо розвитку громади, підтримали пропозицію щодо поліпшення співпраці депутатів із посадовцями.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!