Шість автомобілів відправили на фронт з Вараської громади

Днями шість автомобілів вирушили із Вараської громади до наших захисників на передовій. Позашляховики наповнені усім необхідним для військових: біноклями, старлінками, маскувальними сітками, планшетами, теплим одягом та смаколиками.

Настоятель Свято-Михайлівської церкви отець Сергій освятив авто та благословив у дорогу хлопців-волонтерів Вараської громади.

Зауважимо, всі ці автомобілі були представленні на благодійній виставці у Вараші, яка відбулася сімнадцятого вересня на площі біля стадіону "Ізотоп".

308670499 498989315571360 4185457586919165170 n

Кошти на придбання автомобілів збирала уся громада Вараша: підприємці, освітяни, працівники виконавчого комітету Вараської міської ради, працівники Рівненської АЕС, Вараський молодіжний центр та небайдужі мешканці громади.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!