Керівництво Вараської громади взяло участь у командно-штабних навчаннях

Сьогодні керівництво Вараської громади взяло участь у командно-штабних навчаннях із залученням сил оборони.

Начальники Рівненської ОВА, Вараської РВА, керівники районів і місцевих громад, представники СБУ, ДСНС, поліції, військового командування відпрацювали алгоритм дій у разі надзвичайної ситуації на Рівненській АЕС з евакуацією цивільного населення. Також напрацьовувалися дії щодо умовного замінування, ліквідації пожежі, протимінної безпеки у прикордонних районах.

Міський голова м.Вараш Олександр Мензул доповів присутнім про дії органів місцевого самоврядування Вараської громади у разі виникнення аварії на РАЕС, про порядок організації оповіщення населення та його евакуації.

photo 2022 09 20 14 58 22 навч

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!