Вітання з Днем підприємця

Уже традиційно, у першу неділю вересня, в Україні відзначається День підприємця.

Сьогодні українські власники бізнесу виконують важливу місію - підтримують українську економіку у надскладний для нашої держави час. Саме завдяки підприємцям, їхній відданості справі, доброчесності, сумлінній праці, вчасній сплаті податків та створенню нових робочих місць для українців підтримується економічний фронт.

"Шановні підприємці Вараської громади! Вітаю вас з вашим професійним святом! Основою економіки усіх потужних держав в світі є малий та середній бізнес, і я дякую вам, що на самому початку війни ви включилися в обороноздатність нашої громади, нашої держави, ви підтримуєте Збройні сили України і надалі тримаєте наш український економічний фронт. Вітаю вас з святом, бажаю стабільності на ринку, гарних клієнтів та відповідальних працівників!" - зазначив у своєму вітанні міський голова Олександр Мензул.

Долучайтеся до акаунту в Instagram!Telegram-канал Вараської громади!