Вараською громадою для військових придбано автоакумулятори та виготовляються "буржуйки"

До керівництва Вараської громади звернулося командування військової частини, де проходять службу жителі громади. Зокрема, у наших захисників виникла потреба у двох акумуляторах для вантажівок та пічках-"буржуйках".

Чотири пічки нині виготовляються силами майстрів-волонтерів громади.

"Усі витрати з фонду благодійних коштів, передача матеріальних цінностей документуються та перевіряються", – відмічає керуючий справами виконавчого комітету ВМР Сергій Денега.

photo1660814636 1

Відмітимо, нещодавно працівники органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств Вараської громади вчергове перерахували одноденний заробіток для потреб ЗСУ і придбали вантажний автомобіль.