"Комунальна" комісія підтримала внесення змін до деяких програм

Відбулося засідання комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою Вараської міської ради. Депутати розглянули одинадцять питань порядку денного.

Зокрема, підтримано проєкт рішення про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади на 2022 рік, яка передбачає сплату членських внесків до асоціацій, у складі яких перебуває Вараська громада.

photo166073

Підтримано і проєкти щодо передачі в оренду комунального майна, передачі проєктно-кошторисної документації на баланс Департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва, внесення змін до Програми реалізації природоохоронних заходів Вараської міської територіальної громади на 2021-2023 роки та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!