Новонароджена трійня із Вараша отримає кошти із бюджету громади

Сім'я із Вараша, у котрої народилася трійня, одержить кошти із бюджету Вараської громади.

"За нашою програмою підтримки родин, у яких народжується дві та більше дитини, передбачено додаткова виплата 25.000 грн. на кожну дитину. Тобто сім'я із центру громади, у якої днями народилася трійня одержить 75.000 грн. До слова, минулого року у родини із села Сопачів також народилося трійня, а цьогоріч гроші одержали три сім'ї із двійнею", - зауважує заступник міського голови Роман Хондока.

Два хлопчики та дівчинка з’явилися на світ через кесарів розтин. Нині новонароджені перебувають у відділенні інтенсивної терапії. Мама і малеча почуваються добре.
Бажаємо міцного здоров'я діткам!

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!