Долучайтесь до створення велоконцепції Вараської громади [ОПИТУВАННЯ]

Паливна криза, збільшення витрат із сімейного бюджету на логістику спричинили зростання інтересу жителів Вараської громади до альтернативних видів транспорту - велосипедів, електросамокатів, електромопедів.

На часі розроблення концепції, що включатиме розвиток інфраструктури (велосмуг, доріжок), сервісних центрів та ін., для зручного користування вело- й електротранспортом.

photo 2022 08 15 14 16 32

Долучайтесь до створення велоконцепції Вараської громади: дайте відповідь на запитання - інформація допоможе у розробці важливого документу для велолюбителів, власників електросамокатів, моноколіс https://bit.ly/velo_varash

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!