Вараська громада в цифрах: 13

Саме стільки осіб із районів бойових дій знайшли роботу у Вараській громаді.

За сприяння Вараської філії Рівненського обласного центру зайнятості внутрішньо переміщені особи працевлаштувалися у КП "Вараштепловодоканал", ВП "РАЕС", ТОВ "Тепличний комбінат "Західний", Вараському ліцеї №5, Вараській багатопрофільній лікарні, ТОВ "Альянс-32", Кузнецовському хлібзаводі, Управлінні освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, у ФОП Водько Н.С. Varash attention149

Зауважимо, що у Вараській громаді продовжують дбати про зайнятість для внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, таким особам пропонується заповнити анкету для з'ясування інформації щодо сфери діяльності, інших знань та навичок.

Анкета доступна за цим посиланням https://forms.gle/RpqCRsWV15pKhurd7

До слова, за сприяння Вараської міської філії Рівненського ОЦЗ упродовж січня-квітня 2022 року працевлаштовано 344 особи.

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!