Визначено розмір компенсацій за працевлаштованих у Вараській громаді внутрішньо переміщених осіб

Роботодавці Вараської громади можуть одержати компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

За словами заступника директора Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості Наталії Хімінець, державна програма передбачає щомісячну компенсацію витрат на зарплату у розмірі 6,5 тис. грн за кожного працівника упродовж 2 місяців.

За детальною інформацією звертайтесь до Вараської міської філії РОЦЗ (відділ взаємодії з роботодавцями).

Також просимо заповнити анкету задля формування переліку вакансій https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe5ItRbQqYXn9hFqwmLibQXYm1ve14p4ZXZruvpqsHm2lka3A/viewform

novoe

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!