Про роботу ринків говорили під час селекторної наради

Сьогодні, 26 березня 2020 року, під час селекторної наради з керівництвом Рівненської ОДА, міський голова Сергій Анощенко підняв питання щодо можливості відновлення роботи продуктових магазинів, що розміщені на ринках Вараша.

Позиція обласної влади була чіткою – роботу ринків під час карантину, що діє в країні, в жодному випадку не буде відновлено. Як зазначив в.о. начальника управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Олег Вівсянник, це питання на сьогоднішній день закрите і підприємці повинні з усією відповідальністю поставитись до надзвичайної ситуації, що склалася в країні.

Основне завдання сьогодні – забезпечити роботу критичної інфраструктури, всі інше населення повинне дотримуватись самоізоляції та введених правил карантину.

Детальніше у відео: