Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем Національної гвардії України

Шановні військовослужбовці та ветерани Національної гвардії України!

Від усієї душі вітаю вас з професійним святом! Саме ви, бійці військової частини 3045 Нацгвардії України, з перших днів брали участь в антитерористичній операції на сході держави, звільняли захоплені сепаратистами міста та селища, відновлювали на визволених територіях законність і правопорядок.

Сьогодні на вас також покладено важливі завдання щодо забезпечення державної безпеки, підтримання умов карантину, охорони життя, захист прав, свобод наших громадян та охорони громадського порядку.

Ви здобули довіру та повагу українського народу, гідно витримуєте всі випробування. Бажаю вам, воїни-гвардійці, в день вашого професійного свята щастя, здоров’я, добробуту, злагоди і любові у родинах, нових перемог і звершень у службовій діяльності.

З повагою, міський голова  Сергій АНОЩЕНКО