Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. Саме тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Натхнення, щирості та терпіння у вашій благородній справі, реалізації ідей та задумів на користь кожного громадянина та всього українського народу.

Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, слідувати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися у відповідності з останніми вимогами часу.

Добра вам, злагоди, щастя і міцного здоров’я, творчої наснаги і професійного зростання.

Благополуччя вам та вашим сім’ям!

З повагою,

міський голова Сергій Анощенко