Звернення міського голови С.Анощенка з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, 77-ї річниці створення УПА та свята Покрови пресвятої Богородиці

Шановні захисники України та дорога Вараська громадо!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України, Днем українського козацтва, 77-ою річницею створення УПА та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня Україна вшановує своїх Героїв, тих, хто упродовж століть боронив нашу рідну землю від ворога. У різні часи ці люди писали сторінки історії нашої Батьківщини та ціною власного життя доводили право українців на власну державу.

Наш святий обов’язок – берегти світлу пам’ять про захисників України. Низько вклоняємося українським воїнам і дякуємо за ваш неоціненний подвиг! Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

Щиро бажаю усім вам міцного здоров’я, Божої ласки та Покрови Пресвятої Богородиці! Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, мирного неба над Україною!

Слава Україні!

З повагою, міський голова С. Анощенко