Привітання міського голови Сергія Анощенка з Всеукраїнським днем дошкілля

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи, адже саме працівники дошкільної ланки освіти ведуть дітей першими стрімкими стежками навколишнього світу, навчають першої азбуки життя, прищеплюють доброту, людяність, чуйність та розкривають красу світу й людського серця.

Сьогодні у закладах дошкільної освіти Вараської територіальної громади виховується 2 200 юних мешканців нашої громади та працює близько 800 працівників, з них - 370 педагогів.

Щиро вітаю усіх працівників дошкілля з професійним святом!

Бажаю вам мудрості, натхнення та позитиву в роботі. Нехай малеча надихає вас на креативні знахідки та творчі дії, а все задумане – здійснюється!

Родинного вам тепла, доброго здоров’я, пошани від суспільства і миру на нашій рідній землі!

З повагою, міський голова Сергій Анощенко