Позачергова сесія не відбулася

Скликана на 19 вересня 2019 року позачергова тридцять п'ята сесія Вараської міської ради сьомого скликання не відбулася через відсутність кворуму.

Позачергову сесію було скликано відповідно до розпорядження міського голови від №273-р «Про скликання позачергової тридцять п'ятої сесії Вараської міської ради сьомого скликання», враховуючи лист УДКСУ у м.Вараш Рівненської області №01-20/243 «Про виконання судового рішення» та вимоги п.31 Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевого бюджетів або боржників, затвердженого постановою КМУ від 03.08.2011 №845, починаючи з з 11.09.2019 року не проводяться платежі за платіжними дорученнями виконавчого комітету Вараської міської ради поданими до територіального органу казначейства за всіма КПКВК МБ та КЕКВ, що може призвести до утворення кредиторської заборгованості по виконавчому комітеті Вараської міської ради та підпорядкованих йому установах за незахищеними видатками.