Онлайн трансляція 34 сесії Вараської міської ради

Сьогодні, 27 червня 2019 року, відбудеться чергова 34 сесія Вараської міської ради.

Під час засідання депутати опрацюють близько 100 питань порядку денного. Зокрема, буде розглянуто ряд земельних та комунальних питань, депутатські запити та звернення, проекти рішень «Про виконання у 2018 році міської програми соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м.Вараш на 2018-2020 роки» та «Про утворення юридичної особи – комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина»» тощо.

Окрім того, під час засідання буде заслухано звіти керівників підприємств, до методів та результатів роботи яких у мешканців міста та депутатів назбиралося чимало запитань. Перед громадою Вараша прозвітуються директор КП «УК «Житлокомунсервіс» ВМР» Сергій Мушик та керівник ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Олександр Коцюбинський.

Засідання сесії розпочнеться у великій залі засідань о 10.00. Вхід вільний.

Онлайн трансляція розпочнеться о 10.00: