Підтверджено звання «Зразковий художній колектив»

Хореографічному ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради підтверджено звання – зразковий художній колектив!

У 2019 році маємо чергове підтвердження результативності та наполегливості керівника гуртка Махоріної Ольги Павлівни та її вихованців: наказ Міністерства освіти і науки України від 17.04.2019 № 498 «Про присвоєння, підтвердження та позбавлення почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», про підтвердження звання «Зразковий художній колектив» хореографічному ансамблю «Пірует».

Нагадаємо, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2014 № 87 «Про присвоєння, підтвердження та позбавлення у 2013 році почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», на підставі рішення експертної комісії з питань присвоєння, підтвердження, зняття почесних звань учнівським, студентським і педагогічним творчим колективам, що діють у навчальних закладах системи освіти України, хореографічному ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради присвоєно звання «Зразковий художній колектив».

Вітаємо педагога та вихованців!

Разом пишаємося вашими цікавими хореографічними композиціями, яскравими образами та креативними ідеями.