А Вас запросили на вибори?

Відділ ведення Державного реєстру виборців Вараської міської ради запрошує всіх виборців перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців та попередніх списках виборців.

Особливо це стосується виборців:

• яким не принесли запрошення на вибори;
  • які виявили неточності у запрошенні;
  • яким у 1998-2000 роках виповнилось 18 років;
  • які виявили неточності у своїх персональних даних під час голосування на місцевих виборах у жовтні 2015 року;
  • які змінили прізвище чи місце проживання;
  • які мають інформацію про помилкове включення до списків інших людей, які не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли, тощо).

Якщо Вас запросили і Ваші прізвище, ім'я, по батькові та виборча адреса вказані правильно —  чекаємо Вас на виборчій дільниці 31 березня 2019 року. Проте, якщо Вас не запросили - це привід прийти та написати заяву про уточнення попереднього списку виборців. Заяву можна подати як до дільничної виборчої комісії, так і до Державного реєстру виборців. Така заява приймається до 25 березня 2019 року, оскільки у цей день Центральна виборча комісія формує уточнені списки виборців, за якими здійснюватиметься голосування у день виборів.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Вараської міської ради знаходиться за адресою: м.Вараш, майдан Незалежності, 1, каб.212.

Розпорядок роботи: понеділок-четвер з 8:00 до 17:15 год.

П'ятниця: 08:00-16:00 год.

Субота, неділя:09:00-16:00 год.

Обідня перерва: 13:00-14:00 год.

Контактні телефони тел. 2-33-43, 2-34-83.

Звертаючись до відділу, необхідно мати при собі наступні документи:

-   паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України для осіб, які нещодавно набули громадянства України;

-   свідоцтво про укладення шлюбу;

-   доручення ( виборець, нездатний пересуватися самостійно, може      письмово уповноважити на звернення іншу особу);

-   довідка МСЕК для оформлення НСП;

-   свідоцтво про смерть ( для виключення померлого виборця з Реєстру).

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

виконавчого комітету Вараської міської ради

Олена Данілко