Продовжено програму державної підтримки аграріїв

Урядом ухвалено рішення про продовження до 30 листопада поточного року терміну реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі для отримання державної допомоги.

Також збільшено на 100 млн гривень загальний обсяг підтримки фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції.

Із 1 вересня 2022 року затверджено до виплат 13 960 заявок, що дозволило розподілити майже мільярд гривень упродовж одного місяця. Кількість охочих взяти участь у програми постійно зростає і наразі складає понад 33 тисячі потенційних отримувачів державної підтримки.

Кошти можна використати за такими напрямками:

бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності;

спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.

Нагадаємо, що учасниками програми можуть бути лише ті виробники сільськогосподарської продукції, що зареєстровані у Державному аграрному реєстрі та відповідають її критеріям.

За умовами програми, безповоротну допомогу можуть отримати аграрії, які мають від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів. Перші можуть отримати – 3100 грн на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, але не більше 372 тис. гривень. Другі – 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, але не більше 530 тис. гривень.

Важливо! Можливість подання заявок відновиться після того, як набере чинності відповідна постанова. Потенційним заявникам радимо перевіряти інформацію в ДАР.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!