Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

10.11.2022 року

Проєкт рішення Вараської міської ради "Про затвердження Правил утримання тварин та поводження з безпритульними тваринами на території Вараської міської територіальної громади".

1. Зміст проєкту
Правила утримання тварин та поводження з безпритульними тваринами на території Вараської міської територіальної громади (далі – Правила) розроблено відповідно до Законів України "Про захист тварин від жорстокого поводження", "Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища", "Про ветеринарну медицину", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекційних хвороб", Цивільного Кодексу України та інших чинних нормативно-правових актів.

Даний регуляторний акт спрямований на забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану території Вараської міської територіальної громади (далі – Вараської МТГ), підтримку і розвиток комфортного співіснування людини та тварин, захисту тварин від жорстокого поводження, укріплення принципів гуманності громади та відповідального ставлення до тварин з дотриманням вимог чинного законодавства.

2. Розробник регуляторного акта та адреса за якою надсилаються зауваження та пропозиції
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
Поштова адреса: м.Вараш, майдан Незалежності 2
Електронна адреса: dgkhmb@varash-rada.gov.ua

Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу
Проєкт рішення Вараської міської ради "Про затвердження Правил утримання тварин та поводження з безпритульними тваринами на території Вараської міської територіальної громади" разом із аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному вебсайті Вараської міської ради varash-rada.gov.ua (розділ документи/регуляторна політика) – 14.11.2022 року.

3. Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та спосіб надання пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань надаються розробникові регуляторного акта в письмовому та електронному вигляді, протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту рішення – регуляторного акта.

Зміст повідомлення про оприлюднення регламентовано статтею 9 ЗУ "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!