Ветеранський бізнес може одержати компенсацію за придбання генераторів

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів відшкодовує кошти за придбані генератори, акумулятори та інше обладнання для ведення ветеранського бізнесу.

Компенсація відбувається у рамках програми "20 тисяч" від УВФ (купівля товарів та обладнання для ведення ветеранського підприємництва). Скористатися цією програмою можуть дружини/чоловіки ветеранів і ветеранок, їхні батьки, діти, а також сім’ї померлих захисників і захисниць. Головна умова – потрібно бути оформленим як ФОП. Ознайомитись з переліком інших документів

Як працює програма? Ви можете придбати генератор, акумулятор чи будь-яке інше обладнання, пов’язане з ведення бізнесу, зберігаєте й скануєте чек про купівлю, додаєте його разом із пакетом документів до УВФ. Через 10 днів, після схвалення заявки, отримуєте відшкодування на картку, але не більше, ніж 20 тисяч гривень.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!