Онлайн-курс «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ» із протидії домашньому насильству

Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra був розроблений онлайн-курс із протидії домашньому насильству "ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ".

Онлайн-курс доступний за посиланням https://www.nonviolence.ed-era.com та розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству.

Відвідувачі курсу отримають розуміння того, які форми може мати домашнє насильство та розібратися у причинах і наслідках, що зумовлюють домашнє насильство. Курс є корисним для тих, хто вже працює в цій сфері, а також для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або людей, які стали свідками такого випадку. Цей курс надає детальний опис зусиль, яких можна докласти для реагування на ситуацію домашнього насильства за допомогою наявних державних інструментів та ресурсів неурядових організацій.

З метою підвищення ефективності роботи фахівців, до компетенції яких належить організація та безпосередня реалізація Типової програми для кривдників та осіб, схильних до вчинення домашнього насильства у будь-якій формі, надання таким фахівцям знань та вироблення в них навичок, що дозволятимуть проводити практичну індивідуальну та групову роботу з кривдниками, в рамках проєкту «Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України у протидії домашньому насильству» у 2020 році були розроблені відповідні тематичні посібники, які розміщені на сайті Координатора проєктів ОБСЄ, за наступними посиланнями:

Методичний посібник для фахівців, які впроваджують Типову програму для кривдників

https://www.osce.org/uk/proiect-coordinator-in-ukraine/471033

Збірник практичних матеріалів для роботи з кривдниками

https://www.osce.org/uk/proiect-coordinator-in-ukraine/471051

Запрошуємо усіх зацікавлених представників громадськості долучитися до онлайн-навчання та скористатися методичними матеріалами.