• Головна
  • ⎇ Економіка
  • Регуляторна діяльність
  • Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта - Проєкт рішення Вараської міської ради "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Вараської міської територіальної громади"

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта - Проєкт рішення Вараської міської ради "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Вараської міської територіальної громади"

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

05.04.2023 року

Проєкт рішення Вараської міської ради "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Вараської міської територіальної громади".

1. Зміст проєкту

Правила розміщення зовнішньої реклами на території Вараської міської територіальної громади" (далі – Правила) підготовлено відповідно до законів України "Про рекламу", "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», зі змінами та доповненнями.

Даний регуляторний акт спрямований на регулювання відносин, що виникають у зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами у населених пунктах Вараської міської територіальної громади та визначають порядок надання дозволів на розміщення такої реклами.

2. Розробник регуляторного акта та адреса за якою надсилаються зауваження та пропозиції

Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
Поштова адреса: м.Вараш, майдан Незалежності 2
Електронна адреса: dgkhmb@varashmtg.gov.ua

3. Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу

Проєкт рішення Вараської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Вараської міської територіальної громади» разом із аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному вебсайті Вараської міської ради varash-rada.gov.ua (розділ документи/регуляторна політика) 06.04.2023 року.

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та спосіб надання пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань надаються розробникові регуляторного акта в письмовому та електронному вигляді, протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту рішення - регуляторного акта.

Зміст повідомлення про оприлюднення регламентовано статтею 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!