Обговорили спортивне майбутнє Вараської громади

15 січня в малій залі засідань відбулася зустріч зі спортивним активом міста. Мета – обговорити питання  стратегії розвитку фізичної культури та спорту у Вараській громаді.

В нараді взяли участь заступник міського голови Михайло Волинець, секретар міської ради Геннадій Дерев'янчук, заступник начальника УСО ВП «Рівненська АЕС» Юрій Кравець, голова комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту Яна Горегляд, начальник управління освіти Олена Корень, заступник начальника відділу у справах сімї, молоді та спорту Анатолій Шкабура, депутати міської ради, директори ДЮСШ, тренери, представники громадських організацій.

Присутні заслухали звіт відділу у справах сім’ї, молоді та спорту за 2020 рік.

Під час наради обговорили ряд питань:

• Вивчення стану спортивної галузі у приєднаних сільських громадах.
  • Іван Малець, тренер відділення футболу ДЮСШ (управління освіти), звернувся з питанням покращення матеріально-технічної бази закладу, ремонту та додаткового освітлення майданчиків зі штучним покриттям на території міста.
  • Руслан Слободенюк (біговий клуб «Varash Running Club») надав пропозицію розвинути велосипедну й бігову інфраструктуру навколо парку культури та відпочинку.
  • Олена Корень, начальник управління освіти, озвучила питання щодо проведення уроків фізичної культури в плавальному басейні «Енергетик».
  • Микола Шинкар, директор КДЮСШ ВП «Рівненська АЕС», запропонував залучати дітей з обмеженими можливостями до занять в ДЮСШ.
  • Михайло Волинець, заступник міського голови, озвучив пропозицію щодо можливості будівництва в місті спортивного комплексу чи плавального басейну на 50 метрів.